La Liga - Barcelona je premagala Rayo Vallecano z 2-1 in dosegla tri zaporedne zmage

V tretjem krogu La Lige je Nogometnih dresov Barcelona premagala Rayo Vallecano z 2:1. Rayo Vallecano igra to tekmo na domačem PK proti Barceloni, ki je bila pred tekmo na tretjem mestu. Le v 8. minuti tekme je Parazon padel v kazenskem prostoru Barcelone in sodnik je ušel. Počasen posnetek kaže, da se zdi, da je Yamal naredil majhen udarec! Minuto kasneje je De Frutos z žogo pobegnil na desno črto, nato pa poslal odličen predložek z obrnjenim trikotnikom, ki je žogo naletel na desno stran kazenskega prostora in zadel nizek strel. Rayo Vallecano Naprej.

Pet minut kasneje je Lamine Yamal 19 padel v nasprotnikovem kazenskem prostoru, sodnik pa ni komentiral. 15 minut kasneje je Espino po nesreči brcnil Ter Stegena v kazenski prostor, da bi se prepiral z igralci obeh strani. Le minuto po koncu drugega polčasa je Olmo, ki je v drugem polčasu vstopil kot menjava, padel v nasprotnikovem kazenskem prostoru, sodnik pa ni komentiral. V 82. minuti je 17-letni genij Yamal poslal nepremagljiv podajo z obrnjenim trikotnikom na desni strani kazenskega prostora in streljal v levi spodnji kot ter odlično prehitel Olmo. Na koncu je Barcelona preobrnila ekipo Rayo Vallecana in osvojila tri zaporedne prvenstvene zmage. Po tekmi je Barcelona zbrala 9 točk in prehitela Villarreal ter se pomaknila na prvo mesto.